Ballina LAJME/BOTE Lajm i tmèrrshèm! Vdès ylli NBA

Lajm i tmèrrshèm! Vdès ylli NBA

Ka ndèrruar jetë basketbollisti i mirënjohur Koby Brajant, në një aksídent me helikopter në Kaliforni, raportojnë mediat botërore, transmeton Juda.al.

Së bashku me Brayant kanë qenë edhe katër persona tjetër në helikopterin e tij privat. Ish ylli LA Lakers, ishte 41 vjeçar, ndërsa hètimi menjëherë ka filluar, shkruan TMZ Sports.

Sipas raportimeve në bord nuk ka qenë bashkëshortja e tij Vanessa. Brayant ka mbrojtur ngjyrat e LA Angleles Lakers për katër dekada, duke fituar pesë tituj kampion dhe 18 paraqitje në NBA.

Ai u tërhoq nga basketbolli aktiv në vitin 2016.

Image result for kobe died

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!