Kemi pare qe kohet e fundit kengetarja e famshme ka shfaqur gjendjen e saj psikologjike ne foto apo video, madje ne disa nga klipet e saj tekstet e te cileve tregojne gjendjen e renduar psikologjike kengetares.

Klipi i saj me i fundit i Selenes titullohet “Rare ” qe do te thote i rralle eshte kaq i rendesishem dhe personal per kengetaren saqe e ka bere dhe tattuazh .

Po cfare eshte kaq e rralle per kengetaren ?

/Juda.al/

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!