Pas filmit te Besit dhe projekteve muzik ore te Xhensiles cifti vendos te shkoj me pushime . Duke qene se te dy personazhet besojne shume ne Zot nuk kishte si te ndodhnin ndryshe keto pushime.

Ata kan postuar ne rrjete sociale foto dhe video nga pushimet dhe mesa kuptojme duket qe Xhensila dhe Besi jane ne Jerusalem . Ata jane duke vizituar cdo detaj te qyetit dhe duket se po i shijojne shume keto pushime . Duket se cifti paska pasur me te vertete nevoj te relaksohej.

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!