Ballina Magazina Ku ka vendosur të pushojë Tuna së bashku me Tian dhe Patrisin...

Ku ka vendosur të pushojë Tuna së bashku me Tian dhe Patrisin këtë fillim viti?

Njëjtë si shumë artistë të tjerë të njohur të estradës shqiptare edhe Tuna Sejdiu ka vendosur që përgjatë muajit janar të pushojë në një vend ku temperaturat janë të larta. Pak më parë këngëtarja ka publikuar disa foto të vogëlushit të saj, Tian, i cili ka pozuar përpara detit në Punta Cana.

Në këtë postim i vogli duket se ka veshur një këmishë verore dhe ka pozuar së bashku me disa shpendë dhe kafshë të këtij vendi turistik.

Tian shfaqet mjaft i qeshur dhe me siguri është duke kaluar pushimet më të bukura pranë familjes së tij. Kujtojmë se edhe Patrisi ka publikuar pak ditë më parë disa foto në një vend me dëborë së bashku me djalin. Mesa duket familja ka vendosur t’i shijojë të gjitha destinacionet këtë fillim viti.

View this post on Instagram

🐒🐒

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Patris Berisha ♉️ (@patrisberisha) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!