Në fillim të kësaj jave, në Pallatin e Brigadave u mbajt ‘ODA’, e organizuar nga Ministria e Turizmit së bashku me Ketrina Jarazi dhe Agnesa Hadërgjonaj, me qëllim promovimin e vendit.

Një nga të ftuarat e këtij eventi ishte edhe Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e Albërije Hadërgjonaj, e cila në një bisedë për gazetarin e ‘Lart e Poshtë’, Andi Vrapi, ka treguar arsyen pse nuk po publikon këngë të reja.

“Këngët janë gati, janë regjistruar, janë bërë klipet, por kur të vijë momenti se janë këngë kështu, për dashuri, për dhimbje”, ka treguar Anxhelina.

Ndërkohë, e pyetur nëse po pret princin e kaltër për publikimin e këngëve, Anxhelina është përgjigjur me humor: “Po, po pres princin e kaltër”.

Hadërgjonaj jeton prej disa vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku dhe ku ka treguar se ka realizuar të gjitha projektet e saj muzikore./revistawho.com

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!