Ballina Aktualitet Kjo është arsyeja pse Anxhelina nuk po publikon këngët e reja

Kjo është arsyeja pse Anxhelina nuk po publikon këngët e reja

Në fillim të kësaj jave, në Pallatin e Brigadave u mbajt ‘ODA’, e organizuar nga Ministria e Turizmit së bashku me Ketrina Jarazi dhe Agnesa Hadërgjonaj, me qëllim promovimin e vendit.

Një nga të ftuarat e këtij eventi ishte edhe Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e Albërije Hadërgjonaj, e cila në një bisedë për gazetarin e ‘Lart e Poshtë’, Andi Vrapi, ka treguar arsyen pse nuk po publikon këngë të reja.

“Këngët janë gati, janë regjistruar, janë bërë klipet, por kur të vijë momenti se janë këngë kështu, për dashuri, për dhimbje”, ka treguar Anxhelina.

Ndërkohë, e pyetur nëse po pret princin e kaltër për publikimin e këngëve, Anxhelina është përgjigjur me humor: “Po, po pres princin e kaltër”.

Hadërgjonaj jeton prej disa vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku dhe ku ka treguar se ka realizuar të gjitha projektet e saj muzikore./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!