Sot Kleo vajza e Zajmina Vasjarit feston dy vjetorin e lindjes . Nuk kishte si te ndodhte ndryshe “ Khloe si nje princeshe e vertete” . Zajmina kujdeset per vajzen e saj deri ne detaje duke e bere te duket si ditelindje Holliwoodiane.

Nuk kane munguar dhe urimet nga koleget dhe Vipa te Estrades Shqipetare .

Ne postimet e saj ne instagram Zajmina shprehet se kur lindi Khloe atehere ajo e kuptoi dashurine e vertete . I urojme edhe 100 princeshes.

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!