Ballina Magazina Khloe feston 2-vjetorin! Zaimina publikon videon me momentet më të ëmbla me...

Khloe feston 2-vjetorin! Zaimina publikon videon me momentet më të ëmbla me vajzën dhe partnerin Klodi

Zaimina Vasjari ka festuar ditëlindjen e dytë të vajzës së saj Khloe.

Vogëlushja mbush dy vjeç sot dhe këngëtarja e njohur ka publikuar një video të ëmbël me disa nga momentet më të veçanta që ka kaluar ajo dhe partneri i saj Klodi, me vajzën.

Zaimina e shoqëron videon me një dedikim të veçantë, ku shprehet se Khloe është dhurata më e bukur që i ka falur Zoti.

Ajo tregon se sot do të ketë një festë të madhe për princeshën e saj që mbush 2 vjeç.

hloe is TWO Sweet

Khloe im! Si sot para 2 vitesh në orën 10:30 ne përqafuam për herë të parë njëra-tjetrën. Dita e lindjes tende është një lindje e dytë për mua. Ti më erdhe si dhurata më e bukur që zoti më ka falur në jetë, ti solle një tjetër dimension dashurie që në momentin e parë kur erdhe në gjoksin tim, moment të cilin kurrë nuk do ta harroj 😭Unë dhe babi të duam çdo ditë edhe më shumë. Ti je fryma ime, ajri im pa të cilin nuk do jetoja dot. Dua të zgjohem çdo mëngjes dhe të ndjej aromën e gushës tënde, të shoh buzëqeshjen tënde të bukur dhe sytë e tu të jenë gjithmonë të lumtur. Lutem për ty çdo dite dhe falenderoj zotin që më zgjon çdo ditë dhe të shoh ty. Të do Mami pa fund! Gëzuar ditëlindjen e vogla ime! Sonte do jetë mbrëmja jote ku do festosh si një Princeshë sepse KHLOE is TWO Sweet ❤️

Burimi:Iconstyle

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!