Bebe Rexha do të jetë sërish pjesë e ceremonisë së çmimeve “Grammys”, por këtë herë jo si e nominuar.

Këngëtarja shqiptare do të shkelë në skenën e madhe për të prezantuar një çmim të rëndësishëm.

Lajmin e ka dhënë vetë Bebe Rexha në Instagram, ku shkruan se është shumë e lumtur për këtë gjë.

“E ngazëllyer që do e ndaj këtë natë me bashkëmoshatarët e mi tejet të talentuar këtë vit në Grammys”, shkruan ajo në Instagram.

Grammy Awards do të mbahen në 26 janar dhe ne kemi kënaqësinë të shohim një nga vajzat tona më të talentuara të kalojë në tapetin e kuq!

https://www.instagram.com/p/B7jE5rQFswy/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!