Ballina LAJME/BOTE Këngëtarja shqiptare jep super lajmin! Do të bëhet pjesë e “Grammys”

Këngëtarja shqiptare jep super lajmin! Do të bëhet pjesë e “Grammys”

Bebe Rexha do të jetë sërish pjesë e ceremonisë së çmimeve “Grammys”, por këtë herë jo si e nominuar.

Këngëtarja shqiptare do të shkelë në skenën e madhe për të prezantuar një çmim të rëndësishëm.

Lajmin e ka dhënë vetë Bebe Rexha në Instagram, ku shkruan se është shumë e lumtur për këtë gjë.

“E ngazëllyer që do e ndaj këtë natë me bashkëmoshatarët e mi tejet të talentuar këtë vit në Grammys”, shkruan ajo në Instagram.

Grammy Awards do të mbahen në 26 janar dhe ne kemi kënaqësinë të shohim një nga vajzat tona më të talentuara të kalojë në tapetin e kuq!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!