Me anë të promos të publikuar në faqen zyrtare të ‘Top Channel’, u bë e ditur se moderatorja e re e programit ‘Ora e Tiranës’ do të jetë këngëtarja e njohur Enxhi Nasufi.

Ajo është shprehur mjaft entuziaste për këtë rrugëtim të ri, atë të moderatore në një emision televiziv. Ndër të tjera ajo ka shtuar se të gjithë do të argëtohen pa masë dhe do të jenë më pranë njeri-tjetrit. Me siguri kjo do të jetë një eksperiencë mjaft e veçantë për Enxhin, e cila dëshiron që njerëzit ta njohin në të gjitha dimensionet e saj, ashtu siç ka pohuar dhe vetë ajo.

Burimi : revistawho.com

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!