Prej ditësh tashmë Ledri Vula publikon disa vargje domethënëse në Instagramin e tij, pasi fshiu të gjitha postimet ndër vite duke i lënë fansat me dyshime.

Të gjithë i lidhin këto vargje me këngën e tij të re dhe nuk do shumë mend të kuptosh se ato janë shkëputur ngs kënga e tij e re.

“Prive” ka arritur të mësojë se Ledri do të vijë me një projekt në bashkëpunim me një reper.

Emri po mbahet surprizë deri në publikimin e këtij bashkëpunimi i cili nuk do të vonojë shumë.

Kënga është gati që në vitin 2019 dhe Ledri po pret momentin e duhur për ta publikuar suksesshëm në tregun muzikor.

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!