Ballina Magazina Kendall Jenner nuk është më single, modelja rikthehet me ish të dashurin

Kendall Jenner nuk është më single, modelja rikthehet me ish të dashurin

Disa ditë më parë Kendall Jenner u pa me basketbollistin Ben Simmonsteksa po kalonin kohë së bashku në New York.

Menjëherë nisën të qarkullonin lajme ku thuhej se ata janë rikthyer sërish bashkë dhe mesa duket këto aludime kanë rezultuar të vërteta.

Burime të afërta pranë tyre kanë treguar për “People” se Kendall dhe Ben kanë vendosur t’i japin njëri-tjetrit një mundësi të dytë, meqenëse realisht duhen.

“Kohët më të mira ata i kanë kaluar gjithmonë bashkë. Tani për tani janë rikthyer dhe gjithçka po shkon shumë mirë”, ka treguar burimi.

Gjithashtu burimi shton, se nëse ata nuk heqin dorë nga disa gjëra që kanë të bëjnë me karrierën, mund të ndodhë që të ndahen sërish.

Modelja i dha fund marrëdhënies me Ben në muajin maj dhe që nga ajo kohë është përfolur shpesh për lidhje të reja dashurie.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!