Disa ditë më parë Kendall Jenner u pa me basketbollistin Ben Simmonsteksa po kalonin kohë së bashku në New York.

Menjëherë nisën të qarkullonin lajme ku thuhej se ata janë rikthyer sërish bashkë dhe mesa duket këto aludime kanë rezultuar të vërteta.

Burime të afërta pranë tyre kanë treguar për “People” se Kendall dhe Ben kanë vendosur t’i japin njëri-tjetrit një mundësi të dytë, meqenëse realisht duhen.

“Kohët më të mira ata i kanë kaluar gjithmonë bashkë. Tani për tani janë rikthyer dhe gjithçka po shkon shumë mirë”, ka treguar burimi.

Gjithashtu burimi shton, se nëse ata nuk heqin dorë nga disa gjëra që kanë të bëjnë me karrierën, mund të ndodhë që të ndahen sërish.

Modelja i dha fund marrëdhënies me Ben në muajin maj dhe që nga ajo kohë është përfolur shpesh për lidhje të reja dashurie.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!