Ballina Magazina Jeni kuriozë ta dini? Ja si është marrëdhënia e Marinës me partnerin...

Jeni kuriozë ta dini? Ja si është marrëdhënia e Marinës me partnerin e Luanës (FOTO)

Ditët e para të Vitit të Ri, motrat Vjollca së bashku me partnerët e tyre kanë vendosur t’i kalojnë në Dubai.

Dy çiftet po kalojnë ditët perfekte nën dritat e këtij vendi dhe sigurisht nuk mund të mungonin fotot në rrjetet sociale.

Luana dhe Marina na kanë bërë zili me fotot e tyre dhe komentet kanë qenë të shumta.

Së fundmi në një foto të Marinës në sy bie komenti i ‘kunatit’ të saj, Krenarit.

Në foto Marina shfaqet mjaft seksi e veshur me fustan të zi dhe partneri i Luanës i shkruan: “Për pak me thy qafën”.

Komentit sigurisht i ka kthyer përgjigje Marina, e cila shkruan: “Mos ma qaj hallin”.

Epo duket se janë ndërruar vendet, pasi deri tani komentet më epike i shkëmbente Luana me Getoarin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!