Adelina Ismaili postoi nje foto ne rrjetet sociale ku shihet e rrethuar nga familja e saj .

Familja Ismaili me e lumtur dhe e bashkuar se kurre. Edhe pse nuk jetojne me bashke festat i kan bashkuar motrat Ismaili me femijet e tyre . Adelina Ismaili : Jemi rritur bashke , po i rrisim bashke.

/Juda.al/

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!