Ballina Aktualitet Ish-e dashura i hyri në shtëpi dhe e kërcënoi me thikë, burri...

Ish-e dashura i hyri në shtëpi dhe e kërcënoi me thikë, burri shqiptar shpëtohet nga policia

Një ngjarje, që mund të kishte rezultuar e rëndë,  ka ndodhur në Lipjan të Kosovës.

Policia e rrethit ka marrë një telefonatë në mesnatë nga një qytetar.

Ai ka kërkuar ndihmë pasi ish-e dashura po e kërcënonte me thikë.

Mësohet se ata ishin ndarë para disa kohësh, por ajo nuk e pranonte dot këtë fakt.

Shtetësja A.SH. kishte hyrë me forcë në banesë e kishte kërcënuar se njëri nga ata do vdiste nëse nuk bashkoheshin sërish bashkë.

Fillimisht ajo ka kërcënuar se do vriste veten, por më pas ka filluar të këcënonte ish-të dashurin më thikë.

Ajo e akuzonte se shkak për ndarjen ishte bërë një femër tjetër.

Fatmirësisht policia ka mbërritur në kohë dhe ka parandaluar ngjarjen.

A.SH. është nënë e një vajze 6-vjeçare.

Pas ngjarjes, e mitura i ka kaluar në kujdestari nënës së A.SH./gazetareforma

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!