Ballina Aktualitet Ish-banorja e “Big Brother Albania” bëhet e famshme jashtë vendit, e ngatërrojnë...

Ish-banorja e “Big Brother Albania” bëhet e famshme jashtë vendit, e ngatërrojnë me Kylie Jenner-in

Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino pas daljes nga shtëpia e famshme është bërë vlogere në Youtube dhe blogere në Instagram. Ajo poston shpesh video nga jeta e saj e përditshme apo video me partnerin në Youtube ndërsa në Instagram është shumë aktive me foto. Pikërisht prej Instagramit, Gerta është bërë së fundmi e famshme edhe jashtë vendit.

Një prej fotove të saj është publikuar në faqen e “Fashionnova” e cila ndiqet nga 17 milionë njerëz nga mbarë bota. Foto e Gertës ka marrë shumë pëlqime por më i bukur është fakti që bukuroshen shqiptare e kanë ngatërruar me miliarderen Kylie Jenner.

“Mendova se ishte Kylie Jenner”-komenton një ndjekës dhe shumë të tjerë kanë ndarë të njëjtin mendim. Gerta vetë në një status shprehej se nuk mendon që i ngjan shumë Kylie-t, po ju si mendoni?

Burimi : Iconstyle

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!