Vëllai i Turit, Eljo Hysko sot ka ditëlindjen dhe sigurisht urimi i të vëllait nuk do të mungonte në këtë ditë të rëndësishme.

Turjani me anë të një fotoje që ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram në të cilën duket qartë dashuria vëllazërore i dedikon Elios fjalët speciale. “I vogli,rritet çdo vit !!! Edhe 100”, shkruan moderatori.

Hysko është spikatur në fushën e politikës që kur ishte një aktivist i thjeshtë dhe duke punuar fort ai arriti të sigurojë vendin e tij në parlamentin e Shqipërisë.

Burimi: Revistawho.com

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!