Ballina LAJME/BOTE I tha se ka “rënë nga fiku”, Majku shan rëndë Tayna-n por...

I tha se ka “rënë nga fiku”, Majku shan rëndë Tayna-n por më pas pendohet dhe… (FOTO)

Reperja e njohur, Tayna, ishte e ftuar të shtunën e 4 janarit në emisionin “Shiko Kush LUAN”. Gajtë lojës “Paintball”, reperja  u pyet se cili reper ‘ka rënë nga fiku’ dhe ajo zgjodhi Majkun.

Ndërsa më pas, Tayna u pyet se cili reper nuk ka patur fat në vitin 2019 dhe i uron fat në 2020-ën.

Reperja e njohur zgjodhi sërish Majkun duke u shprehur: “Është këngëtar i mirë, por ka nevojë me u ngrit”. Meda duket deklaratat e saj i kanë rënë në vesh reperit, i cili ka vendosur t’i përgjigjet.

Majk ka bërë disa postime në “Instastory” ku shkruan: “Cfarë po thonë dicka se një tranestit më ka sharë. Tranvestitet. E dini vetë”, duke e shoqëruar shkrimin me disa të qeshura me lot.

Më pas reperi është penduar dhe i ka fshirë postimet, kjo sepse ai kështu nuk ka ofenduar vetëm Taynën, por një komunitet të tërë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!