Reperja e njohur, Tayna, ishte e ftuar të shtunën e 4 janarit në emisionin “Shiko Kush LUAN”. Gajtë lojës “Paintball”, reperja  u pyet se cili reper ‘ka rënë nga fiku’ dhe ajo zgjodhi Majkun.

Ndërsa më pas, Tayna u pyet se cili reper nuk ka patur fat në vitin 2019 dhe i uron fat në 2020-ën.

Reperja e njohur zgjodhi sërish Majkun duke u shprehur: “Është këngëtar i mirë, por ka nevojë me u ngrit”. Meda duket deklaratat e saj i kanë rënë në vesh reperit, i cili ka vendosur t’i përgjigjet.

Majk ka bërë disa postime në “Instastory” ku shkruan: “Cfarë po thonë dicka se një tranestit më ka sharë. Tranvestitet. E dini vetë”, duke e shoqëruar shkrimin me disa të qeshura me lot.

Më pas reperi është penduar dhe i ka fshirë postimet, kjo sepse ai kështu nuk ka ofenduar vetëm Taynën, por një komunitet të tërë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!