Ballina Magazina I kapi tèrmeti në studio, Bora dhe vëllezërit Veshaj s’janë aspak krenarë...

I kapi tèrmeti në studio, Bora dhe vëllezërit Veshaj s’janë aspak krenarë për reagimin e tyre (Video)

Mbrëmjen e kaluar, një tërmet 4.9 ballë trònditi vendin dhe ishte ndër lèkundjet më të fòrta që pas tërmetit të 26 nëntorit.

Epiqendra e tèrmetit ishte në fshatin Hamallë, ndërsa lèkundjet u ndjenë shumë edhe në Durrës, Tiranë e zonat përreth.

Gjatë lèkundjeve, moderatorja Bora Zemani dhe dy vëllezërit Veshaj ndodheshin duke regjistruar në studio dhe kamerat kanë filmuar reagimin e tyre epik.

Sapo kanë ndjerë tèrmetin, ata janë larguar menjëherë të frikësuar, ndërsa moderatorja tregon se s’janë aspak krenarë për reagimin e tyre.

“E kemi kapur edhe ne nje tèrmet ne studio! Nuk jemi aspak krenar per reagimin krahasuar me gjithe emisionet qe e kane perjetuar live pooor gjithsesi jemi si shumica e videove te njerezve te thjeshte qe dalin me vrap nga lokalet . Ruani qetesine njerez, mos beni si ne! ”- shkruan Bora me humor krahas videos së tyre.

Burimi:Iconstyle

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!