Këngëtarja  Elda Shabani e njohur për publikun me emrin Madona, ka reaguar pas lajmeve se ajo bashkëpunonte me Hermes Nikajn.

Emri i saj u lakua në përgjimet e fundit që u bënë publike dhe pas këtyre ka reaguar këngëtarja.

Ajo ka postuar në Facebook një status ku tregon se nuk është e përfshirë dhe e gjitha është një shpifje.

Madonna shqiptare, tregon se është e martuar dhe e ndershme.

Reagimi i plotë: “Lajme të rreme nga gazetarë shqiptarë te droguar. Heren e pare me nxorren ne portale qe kisha vdekur…tani kane gjetur versioni me te ri, sikur kam bashkepunuar me Zogun e Tiranës. Turp o te mjere! Sonte do te jem live ne Facebook ne intervisten time ku do t’i drejtohem gazetarëve mashtrues te Shqiperise. Doja t’ju lajmeroj qe sonte mbrema ne ora 19:00 do te jem live drejteperdrejte nga Facebook ku do te prek nje teme serioze sot. Tema: per disa gazetarë, media, portale mashtruese qe mban Shqiperia. Pasi ka kaq shume vite qe e kane perdorur emrin tim ne akuza te ndryshme deri aty sa me bene dhe sikur kisha vdekur. Dhe pa turp keto dite kane performuar perseri duke sajuar pretekste te reja sikur jam pjese e disa pislliqeve te Zogut te Tiranës…Turp o gazetare te mjere qe nuk ju punon llogjika, qe shkruani me te thena…

Thjesht shkruajnë temen Elda Shabani pjese e prostitucionit te Zogut te Tiranës dhe me poshtë shkruajnë kane udhëtuar me makinë bashke dhe hane ndalur ne nje bar tek 21 Dhjetori. Po kur i ftoni artistet ne emisione pse i therrisni ne bare per diskutim? Çfarë lidhje ka ky shkrim me bashkëpunim me Zogun? I bie qe te gjithve artistet qe ka ftuar Zogu do dalin ne portale per bashkepunim? Dhe pushimin familjar deshironi te na e ngecni ne fyt?

Kisha 4 vite qe nuk kisha vizituar Shqiperine pasi jetoj shume vite ne Europe me familjen time. Pas 4 vite vizitova Shqiperine se bashku me bashkëshortin dhe vajzen, menduam te kalojmë pushime te bukura e nderkohe te realizoja disa kenge te bukura per publikun. U ndjeva mire me mikpritjen e tv Top Channel ne emisionin Ftesë ne 5 dhe ne Tv Klan, tek emisioni i mengjesit Dite e re ku drejtohen nga Dajana Shabani, Besi dhe Zogu i Tiranës. Keta te zgjedhurit nga te medhenjte e tv Klan…pasi ne ate emision kam pare te marrin pjesë gati te gjithë artister Shqipetare.. Si mund te shfrytezojne emrin dhe kohen kur i ftojnë artistet ? Dhe me pas pa turp gazetaret perdorin emrin tim vetem pse paskam qene nje kohe te shkurtër te pushimit tim ne shoqerine e Zogut te Tiranës i cili na qenka akuzuar per Prostitucion te cilen nje gje te tille nuk e kisha dalluar nga Zogu…thjesht mua personalisht si Zogu, si Besi qe drejtojnë emisionin me kane respektuar shume ate kohe…

Dhe eshte cudi e madhe sepse nuk pashë tek Zogu kurveri ndoshta personaliteti figura e tij eshte i ndertuar pak i cuditshëm, por kjo eshte ceshtja personale e Zogut te Tiranës. Ashtu sic e kane personalitetin e tyre disa femra qe ne realitet pashe kurveri por nuk i shoh te reklamuar ne portale…Per kete para disa muajsh kam shkruar dhe nje interviste ku do t’a permendim sonte ne vidio live.

A kane turp Keta gazetare te pa familjarizuar? Si mund te shkruaje per personalitetin tim nderkohe une me burre e femije? Nuk e kuptoni qe keshtu shkatërroni familje? Dhe personalitetin e nje njeriu te mire.
Do doja kete vidio live sonte ne ora 19:00 t’a shprendani dhe le t’a marrin lirisht televizionet dhe gazetaret e afte…
Mos valle jane inate mëri? Kete do t’a zbuloj shpejt pasi kam gjetur dhe emrin e gazetarit shpikes qe kenaqet me rrogen e tij duke ulur personalitetin e personave publik. Kur flitet per nje person publik duhen baza dhe direkt informacion nga i zoti nga une pra. Turp turp turp si e keni ndertuar ate vend te bukur si Shqiperia jetoni siper mashtrimit kurverise. Lajme nga gazetare te droguar turp. Gazetare buke misri pershesh me kos”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!