Ballina Aktualitet I dha fund lidhjes me modelen shqiptare, Kabiri zbulon arsyen

I dha fund lidhjes me modelen shqiptare, Kabiri zbulon arsyen

Aktori indian Ashish Kapoor, i cili njihet nga shqiptarët me rolin e Kabirit në serialin “Sarasvatiçandra”, prej kohësh ishte në një lidhje dashurie me modelen shqiptare Ilda Kroni.

Ata nuk ngurronin të ndanin në rrjete sociale momente me njëri-tjetrin si dhe dedikime të ëmbla ku shprehnin publikisht dashurinë.

Mirëpo, duket se gjërat s’kanë shkuar siç duhet dhe lidhja e tyre e gjatë ka marrë fund.

Dyshja nuk publikon prej disa kohësh foto së bashku në rrjete sociale.

Për më tepër, Kapoor nuk e ndjek më modelen shqiptare në Instagram.

Arsyeja e ndarjes nuk u është bërë publike, megjithatë një postim i aktorit ne Instagram e tregon qartë.

Ai ka publikuar një foto dhe në të shkruan: “Mund të jesh me dikë çdo ditë dhe prapë të mos e dish kush ata janë vërtetë derisa vendosesh në një situatë ku duhet të marrësh vendime të vështira. Koha nuk e cakton vendin që ke në jetën e dikujt, rrethanat po”.

Ndërkohë në Instastory ka publikuar edhe një shprehje që duket si një kunjë për modelen.

“Vetëm disa njerëz kujdesen. Pjesa tjetër janë thjesht kuriozë”, shkruan ai.

Burimi : Iconstyle

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!