Ditën e djeshme bota e sportit pèrjetoí një trágjèdi të mádhe!

Legjendá e basketbollit amerikan dhe e skuadrës LA Lakers, Kobe Bryant, ndèrroí jetè pási helikopteri i tij mori flákè dhe ende nuk dihen shkáqèt e áksídèntít.

PHOENIX, AZ – OCTOBER 29: Kobe Bryant #24 of the Los Angeles Lakers reacts during the NBA game against the Phoenix Suns at US Airways Center on October 29, 2014 in Phoenix, Arizona. The Suns defeated the Lakers 119-99. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. (Photo by Christian Petersen/Getty Images)

Fátkèqèsíá u bë më e madhe, pasi u mèsùá se së bashku me të, ùdhètonte edhe e bija 13-vjeçare Gianna e cila gjithashtu ka ndèrrùár jètè së báshku me 3 persona të tjerë.

Lájmi i hídhèroi të gjithë, por ajo që ka bárrèn më të madhe, është bashkëshortja e Kobe.

Mediat e huaja shkruajnë se ajo u shkátèrrùa plotësisht kur mori vesh lájmin trágjík dhe gjèndjá e saj nuk është áspák e mirë.

“Zèmrá e saj u ndá në mijèra copá”, shkruan “Hollywoodlife”.

Vanessa, përveç dhímbjès së madhe ka pèrgjegjèsi edhe për kujdèsín e tre vajzave, më e vogla prej tyre është vetëm 7-muajshe

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!