Ballina Aktualitet Hùmbi bashkèshortin dhe vajzën, gruaja e Kobe Bryant e shkátèrrùár pas lajmit...

Hùmbi bashkèshortin dhe vajzën, gruaja e Kobe Bryant e shkátèrrùár pas lajmit trágjík

Ditën e djeshme bota e sportit pèrjetoí një trágjèdi të mádhe!

Legjendá e basketbollit amerikan dhe e skuadrës LA Lakers, Kobe Bryant, ndèrroí jetè pási helikopteri i tij mori flákè dhe ende nuk dihen shkáqèt e áksídèntít.

PHOENIX, AZ – OCTOBER 29: Kobe Bryant #24 of the Los Angeles Lakers reacts during the NBA game against the Phoenix Suns at US Airways Center on October 29, 2014 in Phoenix, Arizona. The Suns defeated the Lakers 119-99. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. (Photo by Christian Petersen/Getty Images)

Fátkèqèsíá u bë më e madhe, pasi u mèsùá se së bashku me të, ùdhètonte edhe e bija 13-vjeçare Gianna e cila gjithashtu ka ndèrrùár jètè së báshku me 3 persona të tjerë.

Lájmi i hídhèroi të gjithë, por ajo që ka bárrèn më të madhe, është bashkëshortja e Kobe.

Mediat e huaja shkruajnë se ajo u shkátèrrùa plotësisht kur mori vesh lájmin trágjík dhe gjèndjá e saj nuk është áspák e mirë.

“Zèmrá e saj u ndá në mijèra copá”, shkruan “Hollywoodlife”.

Vanessa, përveç dhímbjès së madhe ka pèrgjegjèsi edhe për kujdèsín e tre vajzave, më e vogla prej tyre është vetëm 7-muajshe

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!