Ballina Magazina Na zbukuruan ditën! Reàgimi i Duam i cili ndjék ‘koncertin’ e Amelisë...

Na zbukuruan ditën! Reàgimi i Duam i cili ndjék ‘koncertin’ e Amelisë nuk duhet humbur

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, një vit më parë u bënë prindër për herë të dytë.

Këtë herë ata u bekuan me një djalë të cilin e quajtën Duam.

Vogëlushi sapo ka bërë një vjeç dhe me këtë rast, Miriam ka publikuar një këngë dhuratë për të.Rituali para gjumit”, Miriam Cani ndan përqafimin më të ngrohtë me Ameli dhe Duam - Revista Who

Ndërkohë duket se talentin e prindërve e ka trashëguar edhe vogëlushja Ameli e cila, këngën e ka pasion dhe këtë sapo na e zbuloi Miriam me një video të postuar në instgram.

Ameli është duke u bërë gati për të shkuar në kopësht dhe këtë e shoqëron me një koncert të vogël teksa po këndon.

Spektaktor është jo vetëm Miriam, por edhe vogëlushi Duam, i cili mesa duket po e pëlqen koncertin e të motrës, pasi e shohim që po lëviz këmbët dhe duart gjithë qejf, ndërsa është duke dëgjuar zërin e saj.

“Po ndjékim koncertin e motrës para se të niset për në kopësht”, shkruan Miriam krahas videos së postuar në instagram.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!