Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, një vit më parë u bënë prindër për herë të dytë.

Këtë herë ata u bekuan me një djalë të cilin e quajtën Duam.

Vogëlushi sapo ka bërë një vjeç dhe me këtë rast, Miriam ka publikuar një këngë dhuratë për të.Rituali para gjumit”, Miriam Cani ndan përqafimin më të ngrohtë me Ameli dhe Duam - Revista Who

Ndërkohë duket se talentin e prindërve e ka trashëguar edhe vogëlushja Ameli e cila, këngën e ka pasion dhe këtë sapo na e zbuloi Miriam me një video të postuar në instgram.

Ameli është duke u bërë gati për të shkuar në kopësht dhe këtë e shoqëron me një koncert të vogël teksa po këndon.

[/video]

Spektaktor është jo vetëm Miriam, por edhe vogëlushi Duam, i cili mesa duket po e pëlqen koncertin e të motrës, pasi e shohim që po lëviz këmbët dhe duart gjithë qejf, ndërsa është duke dëgjuar zërin e saj.

“Po ndjékim koncertin e motrës para se të niset për në kopësht”, shkruan Miriam krahas videos së postuar në instagram.

[/video]

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!