Ballina Aktualitet Hidhet nga pallati një person në Durrës, shkak paniku nga tèrmeti

Hidhet nga pallati një person në Durrës, shkak paniku nga tèrmeti

Ka humbur jetën TH.R, 62 vjeç, banues në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme  rreth orës 23: 30, në një pallat në ndërtim në zonën e Currilave.

Viktima TH.R, rezulton se ishte roja i atij pallati i cili ishte në ndërtim e sipër. Sipas burimeve raportohet se lartësia mbi të cilën ka rënë viktima ishte e konsiderushme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Image result for termet durres

Njoftimi i Policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 28.01.2020, rreth orës 23:30, në një ndërtesë është rrèzuar aksidèntalisht,shtetasi Th.R., 62 vjeç, banues në Durrës, ku për pasojë ka ndèrruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Image result for ambulanca durres

Burimi: BalkanWeb

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!