Ka humbur jetën TH.R, 62 vjeç, banues në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme  rreth orës 23: 30, në një pallat në ndërtim në zonën e Currilave.

Viktima TH.R, rezulton se ishte roja i atij pallati i cili ishte në ndërtim e sipër. Sipas burimeve raportohet se lartësia mbi të cilën ka rënë viktima ishte e konsiderushme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Image result for termet durres

Njoftimi i Policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 28.01.2020, rreth orës 23:30, në një ndërtesë është rrèzuar aksidèntalisht,shtetasi Th.R., 62 vjeç, banues në Durrës, ku për pasojë ka ndèrruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Image result for ambulanca durres

Burimi: BalkanWeb

By Juda_al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!