Gjiko vendosi që në fillim të vitit të hedhë në treg këngën e tij më të re në bashkëpunim me Norën dhe çdo gjë nisi shumë mirë për të.

Kënga “Anna” u prit mjaft mirë nga publiku dhe Gjiko duket se nuk ka ndërmend të ndalet me këngët e reja.

Ai është parë sërish në studion e tij dhe duket se po punon për një projekt të ri.

Por teksa ai po përgatit diçka për publikun, është kujtuar të hedhë edhe një thumb për kolegët e tij.

Së fundmi Gjiko ka publikuar në Instastoty një foto ku këshillon kolegët e tij të shkojnë në studio të punojnë dhe jo të rrinë në Instagram.

“Sa rrini në Instagram, shkoni në studio punoni se sivjet veq mu ka tek ehh me ja palu pilifuncat”, shkruan reperi.

Nuk dihet nëse Gjiko e ka me dikë në veçanti, megjithatë me siguri do e kuptojmë shumë shpejt.

Kujtojmë se reperi ka premtuar se këtë vit do të vijë më fuqishëm se kurrë

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!