Ballina Lifestyle Gjiko hodhi një thumb për kolegët dhe kujt i dogji le ta...

Gjiko hodhi një thumb për kolegët dhe kujt i dogji le ta mbajë!

Gjiko vendosi që në fillim të vitit të hedhë në treg këngën e tij më të re në bashkëpunim me Norën dhe çdo gjë nisi shumë mirë për të.

Kënga “Anna” u prit mjaft mirë nga publiku dhe Gjiko duket se nuk ka ndërmend të ndalet me këngët e reja.

Ai është parë sërish në studion e tij dhe duket se po punon për një projekt të ri.

Por teksa ai po përgatit diçka për publikun, është kujtuar të hedhë edhe një thumb për kolegët e tij.

Së fundmi Gjiko ka publikuar në Instastoty një foto ku këshillon kolegët e tij të shkojnë në studio të punojnë dhe jo të rrinë në Instagram.

“Sa rrini në Instagram, shkoni në studio punoni se sivjet veq mu ka tek ehh me ja palu pilifuncat”, shkruan reperi.

Nuk dihet nëse Gjiko e ka me dikë në veçanti, megjithatë me siguri do e kuptojmë shumë shpejt.

Kujtojmë se reperi ka premtuar se këtë vit do të vijë më fuqishëm se kurrë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!