Enki Bracaj është një ndër gazetaret shqiptare që është dalluar për format e saj seksi.

Së fundmi, ajo është bërë pjesë e emisionit ‘ Aldo Morning Show’, ku shfaqet si reportere e Tiranës.

Mirëpo, në një intervistë të dhënë për ‘Panorama Plus’, Enki ka treguar se do të dëshironte të punonte në televizionin e kryeministrit Edi Rama, ERTV, për shkak të pagesave të larta.

‘Nëse do të takoja Skëndërbeun (referuar kryeministrit Rama), do ta pyesja nëse mund të më marrë në punë tek ERTV, se kam dëgjuar që paguhen mirë’, tha Enki.

Më tej, bukuroshja ka rrëfyer edhe disa të fshehta nga jeta e saj private, duke theksur se është single dhe e qetë.

Screenshot_1_copy_copy_copy.jpg
Screenshot_3_copy_copy_copy.jpg
Screenshot_4_copy_copy_copy_copy.jpg

Burimi : NewsBomb

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!