Ballina Magazina “Futja një botoks se je plakur shumë!” Arbana Osmani i kthehet ndjekëses

“Futja një botoks se je plakur shumë!” Arbana Osmani i kthehet ndjekëses

Arbana Osmani ka treguar se së shpejti do të nisë sezoni i ri i “Dua të të bëj të lumtur”.

Moderatorja ka publikuar një foto ku shfaqet pranë një Spiderman-i, ndërsa shkruan:

“Mezi po pres të shihemi bashkë nga 18 janari në Top Channel, ku heronjtë e vërtetë do të jeni si gjithmonë Ju

Por përpos interesit se kur fillon emisioni, një nga ndjekëset ka komentuar pamjen fizike të moderatores. Ajo i kërkon të bëjë botoks, pasi sipas saj është plakur shumë:

“Je plakur shumë futja ndonjë botoks”, i shkruan komentuesja, e cila e merr menjëherë përgjigjen nga moderatorja”

“Jo mi mirë jam thjesht s’kam vënë filtrat e bukurisë së përjetshme”!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!