Ballina LAJME/BOTE FOTOPas Rita Orës, Chris Brown bashkëpunon me reperin shqiptar, ja data e...

FOTO\Pas Rita Orës, Chris Brown bashkëpunon me reperin shqiptar, ja data e publikimit

ak ditë më parë, Gashi zbuloi se 2020 kishte nisur mjaft mirë për të.

Ai tregoi se shumë shpejt do të sjellë një nga këngët e tij më të pëlqyera, ‘Safety’, remix në bashkëpunim me Chris Brown. Dhe duket se kënga ēshtë gati dhe do të publikohet më shpejt nga sa e kishit menduar.

Gashi ka bërë të ditur me anë të një postimi në ‘Instagram’ se data e publikimit do të jetë 24 janar.

“Safety 2020, 24 janar në bashkëpunim me Chris Brown, Afro B dhe Dj Snake”, ka shkruar ai në Instagram. Gashi po ecën mjaft mirë në rrugën e tij drejt suksesit, pasi ka bashkëpunuar edhe herë të tjera me personazhe të famshëm.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!