ak ditë më parë, Gashi zbuloi se 2020 kishte nisur mjaft mirë për të.

Ai tregoi se shumë shpejt do të sjellë një nga këngët e tij më të pëlqyera, ‘Safety’, remix në bashkëpunim me Chris Brown. Dhe duket se kënga ēshtë gati dhe do të publikohet më shpejt nga sa e kishit menduar.

Gashi ka bërë të ditur me anë të një postimi në ‘Instagram’ se data e publikimit do të jetë 24 janar.

“Safety 2020, 24 janar në bashkëpunim me Chris Brown, Afro B dhe Dj Snake”, ka shkruar ai në Instagram. Gashi po ecën mjaft mirë në rrugën e tij drejt suksesit, pasi ka bashkëpunuar edhe herë të tjera me personazhe të famshëm.

https://www.instagram.com/p/B7WrB2_l8dz/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!