Ballina Aktualitet FOTO/ U prish dynjaja fare ! Këngëtarja shqiptare pozon nudo para pasqyrës

FOTO/ U prish dynjaja fare ! Këngëtarja shqiptare pozon nudo para pasqyrës

Këngëtarja e famshme Rita Ora, momentalisht gjendet në Miami, Florida duke punuar në projektin e saj të ardhshëm.

Së fundmi ajo ka publikuar në Instastory një foto ku i tregon të gjitha para pasqyrës.

Në foto këngëtarja me origjinë shqiptare, ka mbuluar vetëm pjesën e gjoksit me duar dhe për pjesën tjetër nuk e ka vrarë shumë mendjen.


Kjo nuk është hera e parë që Rita pozon nudo, pasi këngëtarja edhe më herët ka marrë vëmendjen e të gjithëve me foto të tilla./INTV/

20200111_165406-595x1024.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!