Ballina Aktualitet FOTO/ Shkaktoi ''tërmet'' në rrjet pas ironisë për motrat Vjollca dhe Xhemin,...

FOTO/ Shkaktoi ”tërmet” në rrjet pas ironisë për motrat Vjollca dhe Xhemin, reagon Alketa Vejsiu: Sa turp, jeni bërë…

Dy postimet nga revista e Alketa Vejsiut për moderatoret Xhemi Shehu dhe motrat Vjollca, shkaktuan një bujë të madhe në rrjet dhe në media. Mirwpo Alketa Vejsiu ka reaguar më në fund pas zhurmës së madhe që u bë me shkrimet ironizuese për motrat Vjollca dhe Xhemi Shehun, nga revista e saj, dhe këtë herë ka folur nga profili i saj zyrtar. Moderatorja e njohur u është përgjigjur disa komenteve në një postim të bërë së fundi në Instagram.

Një komentues i shkruan: “Sa mirë t’u bë të doli boja fare të gjithë të urrejnë llafazane”, ndërsa Alketa ia kthen: “Jeni bërë shumë me 0 postime, 0 ndjekës! Sa turp, sa turp! Luftoni me mullinjtë e erës! Dashuri ka më shumë se urrejtje! Kështu zhytuni thellë e më thellë por do mbyteni aty”.

motr.jpg

“Mos u ngatërro me motrat Vjollca”, i shkruan një tjetër komentues ndërsa Alketa tregon se nuk ka asgjë me to. “Janë super yje. I duam”, përgjigjet moderatorja. /INTV/

sister.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!