Ballina Magazina FOTO/ Ledri nis pushimet në Maldives me të dashurën dhe me këtë...

FOTO/ Ledri nis pushimet në Maldives me të dashurën dhe me këtë çift VIP shqiptar

Pas angazhimeve të shumta në koncerte, Ledri Vula ka vendosur të largohet për pak ditë me pushime në një nga resortet luksoze të Maldiveve.

Ai shoqërohet nga e dashura e tij, Sara dhe Ariana e Ermal Fejzullahu. Ledri dhe Ermali janë miq dhe bashkëpunëtorë të ngushtë e me sa duket kanë vendosur që pushimet t’i kalojnë së bashku.

Ariana dhe Ermali kanë treguar më shumë nga pamjet e resortit ku po qëndrojnë, ndërsa Sara dhe Ledri janë treguar si gjithmonë më të rezervuar.

640-0-5e1501cb0e29f-300x288.jpg
640-0-5e1501cfa2121-300x370.jpg
error: Alert: Content is protected !!