Genta Ismajli ka treguar hapur ndjenjat për partnerin e saj Hysen Usta.

Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja shqiptare e cila shfaqet shumë e lumtur në shoqërinë e të dashurit, thotë disa fjalë dashurie për të në anglisht.

“I dua sytë e mi kur ti i shkon. E dua emrin tim kur ti e thërret. E dua zemrën time kur ti e prek atë. E dua jetën time kur ti je në të”, ka shkruar Genta.

Në dhjetor këngëtarja Genta Ismajli mori një super propozim për martesë në urën e Bosforit, nga partneri i saj turk Hysen Usta.

Ata shijuan së bashku spektaklin e fishekzjarrëve ndërsa pas super propozimit që bëri xhiron në rrjet, Genta e prezantoi partnerin me familjen e saj dhe me shoqërinë.

Madje festat e Vitit të Ri, çifti i kaloi në shtëpinë e Genta Ismajlit dhe familjes së saj.

https://www.instagram.com/p/B7Uqtb4hmiS/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!