Ballina Aktualitet FOTO/ Dhe erdhi momenti...Luana 'hakmerret' ndaj Alketa Vejsiut në shtëpinë e saj

FOTO/ Dhe erdhi momenti…Luana ‘hakmerret’ ndaj Alketa Vejsiut në shtëpinë e saj

Së fundmi bënë bujë postimet e revistës së Alketa Vejsiut për motrat Vjolla. Në postimin për Luanën dhe Marina Vjollcën përmendej jeta e tyre luksoze prej sheikësh dhe bukuria arabe. Pasi polemikat në rrjet ishin të mëdha për këtë postim, Alketa nuk reagoi. Por një përgjigje ka ardhur së fundmi nga Luana në emisionin e saj, ku Rezart Veleshnja thotë:

“Falenderojmë Alketën që kënaqet vetë me veshjet, me të gjitha dhe këndon vetë kudo”, ndërsa Luana shfaqet duke qeshur prapa tij. Pavarësisht deklaratave në faqjen e Instagramit të revistës së saj, Alketa u shpreh më vonë se s’ka asgjë me Marinën dhe Luanën.”Janë super yje. I duam shumë”, komentoi Alketa. /INTV/

zert.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!