Së fundmi bënë bujë postimet e revistës së Alketa Vejsiut për motrat Vjolla. Në postimin për Luanën dhe Marina Vjollcën përmendej jeta e tyre luksoze prej sheikësh dhe bukuria arabe. Pasi polemikat në rrjet ishin të mëdha për këtë postim, Alketa nuk reagoi. Por një përgjigje ka ardhur së fundmi nga Luana në emisionin e saj, ku Rezart Veleshnja thotë:

“Falenderojmë Alketën që kënaqet vetë me veshjet, me të gjitha dhe këndon vetë kudo”, ndërsa Luana shfaqet duke qeshur prapa tij. Pavarësisht deklaratave në faqjen e Instagramit të revistës së saj, Alketa u shpreh më vonë se s’ka asgjë me Marinën dhe Luanën.”Janë super yje. I duam shumë”, komentoi Alketa. /INTV/

zert.jpg

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!