Ballina LAJME/BOTE FOTO Dalin pamjet: Brenda super festës së ditëlindjes së Chicago West!

FOTO\ Dalin pamjet: Brenda super festës së ditëlindjes së Chicago West!

Kim Kardashian West dhe Kanye West festuan ditëlindjen e vajzës Chicago me një festë super speciale!

Vajza më e vogël e çiftit, e cila mbushi 2 vjeç të mërkurën, ishte shndërruar si personazhi i famshëm i filmave vizatimorë, Minnie Mouse.

Tezja Kylie Jenner tregoi festimet në Instagramin e saj, duke zbuluar një foto të ëmbël të Chicago-s së veshur si Minnie duke pikturuar.

Jenner, 22 vjeç, gjithashtu ndau një fotografi të tortës së ditëlindjes me Minnie Mouse.

Prapa tortës ishte shkruar emri “Chicago” me fontin e famshëm të Disney-t.

Edhe Kylie Jenner ishte kombinuar bukur në festën e mbesës së saj, me vajzën Stormi, e cila dukej si një zonjushë!

Dje Kim Kardashian publikoi dy foto të ëmbla të vogëlushes së saj, të cilën e uronte kështu:

“Gëzuar ditëlindjen vajza ime e ëmbël Chicago. Unë nuk mund të besoj se tashmë je 2-vjeçe. Ti sjell kaq shumë gëzim në jetën tonë. Unë dua të shikoj se si rritesh çdo ditë. Vajza ime e zgjuar dhe e lezetshme mami të do përgjithmonë”.

Vitin e kaluar, Kim Kardashian dhe Kanye West  organizuan ditëlindjen e parë të vajzës me temën “Alice in Wonderland” në shtëpinë e tyre në Hidden Hills, California.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!