Ballina Magazina FOTO / Dafina poston foto me të dashurin duke shijuar momente romantike

FOTO / Dafina poston foto me të dashurin duke shijuar momente romantike

Prej qershorit të vitit që lamë pas, Dafina Zeqiri përflitet për një lidhje me DJ e njohur Geek.

Burime të sigurta për “Iconstyle.al” treguan se marrëdhënia e tyre kishte avancuar në diçka më tepër se shoqëri dhe këtë e tregonin edhe komentet e postimet e shumta në rrjete sociale.

DJ Geek ndan çdo projekt të Dafinës në llogarinë e tij në Instagram dhe madje e shoqëron këngëtaren kudo gjatë xhirimeve të videoklipeve të saj.

Së fundmi ata nuk po fshihen më dhe shprehin dashurinë publikisht.

Dashuria mes tyre është në ajër dhe Dafina pak më parë ka publikuar një foto të dy duarve të kapura.

Njëra është e saj pasi dallohet nga tatuazhet, ndërsa tjetra me siguri është e DJ Geek.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!