Prej qershorit të vitit që lamë pas, Dafina Zeqiri përflitet për një lidhje me DJ e njohur Geek.

Burime të sigurta për “Iconstyle.al” treguan se marrëdhënia e tyre kishte avancuar në diçka më tepër se shoqëri dhe këtë e tregonin edhe komentet e postimet e shumta në rrjete sociale.

DJ Geek ndan çdo projekt të Dafinës në llogarinë e tij në Instagram dhe madje e shoqëron këngëtaren kudo gjatë xhirimeve të videoklipeve të saj.

Së fundmi ata nuk po fshihen më dhe shprehin dashurinë publikisht.

Dashuria mes tyre është në ajër dhe Dafina pak më parë ka publikuar një foto të dy duarve të kapura.

Njëra është e saj pasi dallohet nga tatuazhet, ndërsa tjetra me siguri është e DJ Geek.

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!