Bora Zemani ka zgjedhur t’i dedikojë fjalët më të bukura të miqësisë Rezarta Shkurtës me anë të një postimi në ‘Instagram’. Moderatorja ka treguar me disa fjalë mbështetjen që Shkurta i ka dhënë sa herë ajo ka pasur nevojë.

“Çifti im i preferuar. @rezartashkurta është e rrallë të gjesh një mike si ti, që nuk kursen asnjëherë ndihmën, mbështetjen e motivimin, prandaj të kam të shtrenjtë. Të dua shumë rreze arta ime. @ermal_hoxha po që paske humbur për model ti. Ju përqafoj dhe ju puth”, ka shkruar Zemani krah fotos ku shfaqet dyshja me kostumin sportiv të krijuar nga linja e veshjeve të Borës.

Kujtojmë se momentalisht Zemani drejton programin ‘Treshat’ krah vëllezërve Veshaj, ndërsa ka lajmëruar se do të kujdeset për të sjellë edhe projekte të reja./revistawho.com

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!