Ballina Aktualitet FOTO/ “Çifti im i preferuar”, Bora Zemani i dedikon këto fjalë nipit...

FOTO/ “Çifti im i preferuar”, Bora Zemani i dedikon këto fjalë nipit te Enver Hoxhës dhe Rezartës

Bora Zemani ka zgjedhur t’i dedikojë fjalët më të bukura të miqësisë Rezarta Shkurtës me anë të një postimi në ‘Instagram’. Moderatorja ka treguar me disa fjalë mbështetjen që Shkurta i ka dhënë sa herë ajo ka pasur nevojë.

“Çifti im i preferuar. @rezartashkurta është e rrallë të gjesh një mike si ti, që nuk kursen asnjëherë ndihmën, mbështetjen e motivimin, prandaj të kam të shtrenjtë. Të dua shumë rreze arta ime. @ermal_hoxha po që paske humbur për model ti. Ju përqafoj dhe ju puth”, ka shkruar Zemani krah fotos ku shfaqet dyshja me kostumin sportiv të krijuar nga linja e veshjeve të Borës.

Kujtojmë se momentalisht Zemani drejton programin ‘Treshat’ krah vëllezërve Veshaj, ndërsa ka lajmëruar se do të kujdeset për të sjellë edhe projekte të reja./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!