Aktorja nga Kosova, Arta Nitaj u bë shumë e famshme pas lidhjes me këngëtarin Bruno, lidhje e cila nuk zgjati shumë. Megjithatë tani kjo lidhje ka mbetur në të kaluarën, pasi Arta ka nisur një romancë të re.

“Prive.al” bën të ditur se aktorja është e lidhur me futbollistin e njohur shqiptar, Adnan Januzajn. Lidhja mes tyre përflitej prej kohësh, por tanimë që çifti janë kapur mat, është vërtetuar.

Arta dhe Adnan janë bashkë në një udhëtim në Emiratet e Bashkuara Arabe dhe kanë vizituar koopshtin zoologjik. Nga atje kanë postuar foto të njëjta duke pozuar me kafshët. /Panorama/

-640-0-5e049aed312f6
-640-0-5e049aee04965
-640-0-5e049aec4c1d6

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!