Ballina Aktualitet FOTO/ Aktorja e njohur e thotë TROÇ: Me këtë aktor shqiptar do...

FOTO/ Aktorja e njohur e thotë TROÇ: Me këtë aktor shqiptar do bëja një skenë s*ksi…

Arjola Demiri është kthyer tashmë në një nga aktoret shqiptare më të komentuara në rrjetet sociale e mediat rozë. Bukuroshja nga Tropoja u bë e famshme pasi u “masturbua” në skenë, në një shfaqje teatrale. Së fundmi, ajo ishte e ftuar në emisionin “Shiko Kush LUAN”, së bashku me disa aktorë të tjerë që janë pjesë e kastit të filmit “I love Tropoja”.

Në lojën “Ndaje ose zhvishu”, Arjolës iu bë pyetja: “Ke deklaruar se nuk do të refuzoje asnjë rol. Na thuaj me cilin aktor shqiptar do të interpretoje një skenë seksi?”.

Pasi mendoi se me cilin aktori mund të bënte një skenë të tillë, ajo më në fund e tha emrin. “Bujar Asqeriut sepse e kemi një film bashkë”, shtoi aktorja bukuroshe. /INTV/

demir.png

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!