TIRANË– Luan Zhegu një prej këngëtarëve të mirënjohur shqiptar ka tërhequr vëmendjen e shumë njeërzve përmes një video ku shfaqet sëbashku me kantautorin e nj9ohur Flor Mumajesin.

Dy këngëtarët kanë qenë në të njëjtin avion, dhe ja kanë marrë këngës sëbashku, ku ka kanë përshëndetur dikë nga fluturimi me këngën e njohur “Ti më je si një gonxhe”.

Ndërkohë teksa ata këndojnë, pranë tyre shihet që është edhe njëra nga stjuardezet me tortë në duar.  

Ndërsa përveç Flori këtë moment të veçantë e ka ndarë me ndjekësit edhe Zhegu, i cili krahas vidos shkruan: Me një nga artistët më të talentuar të muzikës shqiptare, me tironsin tim Flori Mumajesi.

Ky moment tregon se raporti mes dy artistëve është shumë i mirë, sa Luan shprehet me fjalët më të mira për Florin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!