Ballina Magazina Fifi zbulon projektin e ri! Gati për të qarë me baladën e...

Fifi zbulon projektin e ri! Gati për të qarë me baladën e radhës?

Fifi nuk ka ndërmend te ndaloj se beri balada!

Pas përfundimit të “Këngës Magjike” ku fitoi Eneda Tarifa, dhe Fifi rrëmbeu vendin e dytë, këngëtarja do të rikthehet më fuqishëm se kurrë.

Fifi ka zbuluar se po rikthehet me një projekt të ri që do të titullohet “Qaj” dhe pritet të publikohet me 8 shkurt.

Kënga do të shoqërohet me një klip, pasi në postimin e ri Fifi shfaqet e gjitha e lidhur me pranga dhe e veshur me të bardha.

Nuk e dimë nëse kënga e re do të jetë dedikim, por besojmë se po. Kënga “Marova” e këngëtares e cila u pëlqye shumë nga publiku ishte një dedikim për dikë me inicalin Xh.

“Është dedikim për dikë, sigurisht”, u shpreh Fifi në një intervistë për “Shiko Kush LUAN” pak javë më parë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!