Fifi ka prezantuar për herë të parë vëllain e saj!

Këngëtarja e njohur shqiptare ka publikuar një foto ku shfaqet krah vëllait të saj të vogël.

Ai mbush 18 vjeç dhe Fifi e ka uruar përmes një dedikimi të përzemërt në Instagram, ku i shpreh dashurinë!

“Është ditëlindja jote e 18-ë vëlla. Po prap ti ki me met ai beba e vogel qe e kom majt nkrahe kur tkom pa per here tpare. Te dua .kurre mos e harro qe per ty jap jeten”, ka shkruar Fifi.

Vëllai i saj ka një ngjashmëri të madhe me motrën, veçanërisht në pjesën e syve. Fifi tregohet e rezervuar për familjen e saj dhe jetën private ndaj shpesh ajo e gjen veten në mediat rozë duke u përfolur për to.

https://www.instagram.com/p/B7wrGRNHdHW/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!