Ballina Magazina Fifi prezanton vëllanë për ditëlindjen e tij të 18: “Për ty e...

Fifi prezanton vëllanë për ditëlindjen e tij të 18: “Për ty e jap jetën!”

Fifi ka prezantuar për herë të parë vëllain e saj!

Këngëtarja e njohur shqiptare ka publikuar një foto ku shfaqet krah vëllait të saj të vogël.

Ai mbush 18 vjeç dhe Fifi e ka uruar përmes një dedikimi të përzemërt në Instagram, ku i shpreh dashurinë!

“Është ditëlindja jote e 18-ë vëlla. Po prap ti ki me met ai beba e vogel qe e kom majt nkrahe kur tkom pa per here tpare. Te dua .kurre mos e harro qe per ty jap jeten”, ka shkruar Fifi.

Vëllai i saj ka një ngjashmëri të madhe me motrën, veçanërisht në pjesën e syve. Fifi tregohet e rezervuar për familjen e saj dhe jetën private ndaj shpesh ajo e gjen veten në mediat rozë duke u përfolur për to.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!