Ballina Magazina Feston sot ditëlindjen, e dinit sa vjeç mbush Gjiko?

Feston sot ditëlindjen, e dinit sa vjeç mbush Gjiko?

eperi shumë i dashur për publikun shqiptar, Gjiko, është një ndër emrat më të suksesshëm të muzikës.

Në një periudhë të shkurtër kohore ai arriti të merrte famë të madhe dhe hitet e tij numërojnë tashmë miliona klikime.

Sot, reperi feston ditën e tij të lindjes dhe për të gjithë kuriozët, Gjiko ka lindur më 3 janar të vitit 1991.

Pra, sot ai mbush plot 29 vjeç!

Përveç suksesit në muzikë, Gjiko është bekuar edhe me një familje të bukur.

Një vit më parë, ai dhe partnerja, moderatorja Elita Rudi, u bënë prindër të një vogëlushi të cilin e pagëzuan me emrin Zëri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!