Ballina Magazina Femrat në jetën e Noizy-t: Reperi tregon idealen

Femrat në jetën e Noizy-t: Reperi tregon idealen

Noizy ka folur për biznesin dhe jetën private në një intervistë ekskluzive për Revistën Class.

Reperi i njohur ka pohuar se është i dashuruar me disa femra: mamin, motrën vajzën dhe mbesën.

Ai nuk ka treguar për femrën që ka zënë vend në zemrën e tij, por ka përshkruar atë idealen.

“Një grua e sinqertë, e thjeshtë që nuk është shumë e lidhur me make up, nëse ka mundësi fare ose shumë pak. Një femër me karakter, me ndershmërinë si mamaja ime ose si motra ime”, thotë reperi.

Je i famshëm, i suksesshëm, ke para, femrat të duan, por a ka ndodhur ndonjëherë që ndonjë femër të të nënvlerësojë?

Se di, të them të drejtën! Nuk është se i vë re shumë këtyre gjërave. Qëllimet e mia i kam të qarta, kush më nënvlerëson është thjesht një mendim i tyre, gjë që s’më prish punë shumë. Nëse më kanë nënvlerësuar do të thotë që s’më kanë njohur mirë.

Si është gruaja ideale për Noizy?

Një grua e sinqertë, e thjeshtë që nuk është shumë e lidhur me make up, nëse ka mundësi fare ose shumë pak. Një femër me karakter, me ndershmërinë si mamaja ime ose si motra ime.

Çfarë raporti ke me femrat në përgjithësi?

Raporte të mira besoj, se di mbase duhet të pyesni ato.

A je i dashuruar në këtë fazë të jetës tënde?

Po, me disa femra në fakt: mamin, motrën vajzën time & mbesën. I dua shumë.

/Class

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!