Ballina Magazina ‘Fashion’ në kohë me shi? Ja disa kèshilla si duhet të vishemi...

‘Fashion’ në kohë me shi? Ja disa kèshilla si duhet të vishemi në një ditë si kjo

Zgjohemi në mëngjes dhe jashtë bie shi, por ne duhet me patjetèr të shkojmë në punë, shkollë apo një takim dhe duhet të dukemi bukur. Nuk është më një problèm pasi VIP-at na tregojnë se si duhet të vishemi duke iu përshtatur kohës që na pret jashtë.

Moti i kèq mund të jetë dèshpèrues, kështu që përse të mos vishni diçka të bukur që mund t’iu rikthejè humorin? Pra nèse vishni ngjyra të ndezura nuk do dukeni aspak kèq, pèrkundrazi do shpèrndani tek të tjerët atë rrezatim që mungon nga koha.
Një çadër e bukur mund të jetë një aksesor fantastik. Ka kaq shumë modele saqè nuk ju lejohet justifikimi i përdorimit të çadrës klasike të zezë. Blini një çadër me ngjyrat tuaja të preferuara dhe përdoreni për t’i shtuar alegri ditës suaj.
Një pallto klasike është gjithmonë e përkryer për ditët me shi. Ato janë thelbësore dhe të përkryera për të gjitha rastet në dimër dhe sidomos në ditët me shi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!