Zgjohemi në mëngjes dhe jashtë bie shi, por ne duhet me patjetèr të shkojmë në punë, shkollë apo një takim dhe duhet të dukemi bukur. Nuk është më një problèm pasi VIP-at na tregojnë se si duhet të vishemi duke iu përshtatur kohës që na pret jashtë.

Moti i kèq mund të jetë dèshpèrues, kështu që përse të mos vishni diçka të bukur që mund t’iu rikthejè humorin? Pra nèse vishni ngjyra të ndezura nuk do dukeni aspak kèq, pèrkundrazi do shpèrndani tek të tjerët atë rrezatim që mungon nga koha.
Një çadër e bukur mund të jetë një aksesor fantastik. Ka kaq shumë modele saqè nuk ju lejohet justifikimi i përdorimit të çadrës klasike të zezë. Blini një çadër me ngjyrat tuaja të preferuara dhe përdoreni për t’i shtuar alegri ditës suaj.
Një pallto klasike është gjithmonë e përkryer për ditët me shi. Ato janë thelbësore dhe të përkryera për të gjitha rastet në dimër dhe sidomos në ditët me shi.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!