Ballina Magazina Ermal Mamaqi zbulon çfarë i thotë kryeministri Rama në film: ‘Nuk i...

Ermal Mamaqi zbulon çfarë i thotë kryeministri Rama në film: ‘Nuk i dua brekët’

Kryeministri Edi Rama është shumë aktiv jo vetëm në politik, por edhe jashtë saj.

Së fundmi, ai është personazh në filmin e producentit Ermal Mamaqi ‘I love Tropoja’, ku ka ngjallur shumë kuriozitet për rolin e tij.

I ftuar në emisionin ‘Jo vetëm modë’, Ermali ka treguar se gjatë xhirimeve ka pasur frikë se mos Rama nuk thoshte një nga batutat, por fatmirësisht kryeministri ka pranuar.

“Një nga batutat që Rama thotë në film, edhe kishim frikë nëse do të pranonte, është: ‘Edhe unë nuk i du hiç brekët’. Por kryeministri e pranoi pa problem dhe e pëlqeu’, rrëfeu Ermali.

Në film, Rama do të luajë rolin e dajës së personazhit të Mamaqit, një djalë i urtë, por që merret peng për ta martuar me zor. Ai ka befasuar me pamjen me flokët e gjata duke u komentuar nga të gjithë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!