Ballina Magazina Ermal Mamaqi tregoi çfarë nuk i pëlqen tek Ami dhe na shkriu...

Ermal Mamaqi tregoi çfarë nuk i pëlqen tek Ami dhe na shkriu së qeshuri!

I gjithë stafi i filmit të producentit Ermal Mamaqi, “I love Tropoja”, është i ftuar në puntatën e radhës në emisionin “Shiko Kush Luan”.

Ata kanë zhvilluar intervista dhe lojra në studio dhe janë argëtuar me njëri-tjetrin, ndërsa Ermal Mamaqi i ka shkrirë të gjithë së qeshuri me deklaratën e tij.


I pyetur se çfarë nuk pëlqen tek partnerja e tij, Amarda Toska, Ermali rrëfeu:

“Një gjë që nuk më pëlqen tek Ami është kur vesh ca pizhame si të gjyshes.”

Përgjigjia e tij i ka shkrirë së qeshuri të ftuarit dhe publikun, siç mund ta shihni në videon promo të emisionit.

79480340_1486522951500856_5792712772529678777_n.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!