Ballina Magazina Ermal Mamaqi rikthehet në “TV Klan” me një projekt të ri

Ermal Mamaqi rikthehet në “TV Klan” me një projekt të ri

I ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Ermal Mamaqi tregoi arsyen që e detyroi të shkëputet nga “TV Klan” dhe emisioni i tij “Xing me Ermalin”.

Mamaqi u shpreh se shkak u bë filmi “I Love Tropoja”, i cili është gati për të dalë në treg.

Tani filmi ka përfunduar dhe me sa duket Ermali  ka vendosur të rikthehet në “TV Klan”.

Nëpërmjet një postimi në Instastory ai ka treguar se së shpejti në këtë televizion do të transmetohet një dokumentar mbi filmin.

Aty do të tregohen të gjitha prapaskenat e filmit dhe aktorët do të zbulojnë të pathënat.

Ditën e sotme Ermali zbuloi se për realizimin e filmit iu deshën 700 mijë euro, tre fishi i shpenzimeve të filmit “Dy gisht mjaltë”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!