Gigi Hadid nuk e mendonte kurre se do te behej nje ikone ne fushen e modelingut. Ashtu si cdo femije tjeter dhe ajo ka pasur idene e profesionit qe ajo enderronte te bente ne te ardhmen.

Modelingu nuk ka qene ne pritshmerite e saj dhe kete fakt modelja e ka shfaqur ne rrjetet sociale. Mesa duket enderra e Gigi Hadid ishte te behej basketbolliste .

Gigi shprehet se ne moshen e saj 11 vjecare ajo kishte enderr te behej nje basketbolliste e famshme dhe idhulli i saj ishte Kobe Briant.

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!