Ballina Aktualitet Elvana apo Enca? Kush është paguar më shumë tek filmat e Ermalit?

Elvana apo Enca? Kush është paguar më shumë tek filmat e Ermalit?

Elvana Gjata dhe Enca, janë dy këngëtaret që Ermal Mamaqi ka zgjedhur për filmat e tij.

Në filmin “Dy gisht mjaltë”, pjesë e filmit ishte Elvana Gjata, e cila luante rolin e partneres së Ermalit.

Filmi u pëlqye shumë nga publiku, prandaj Ermali vendosi të sjellë edhe një projekt tjetër.

Ai është gati të shfaqë në kinema filmin “I Love Tropoja” dhe aktore kryesore është Enca.

Nuk dihet ende ekzaktësisht roli i saj, megjithatë nuk do të presim edhe shumë gjatë për ta zbuluar.

E nëse jeni bërë kuriozë të dini se kush nga këngëtaret është paguar më shumë nga Ermali, atë e thotë vetë ai.

I ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Ermali ka treguar me lezet se Elvana ka marrë më shumë para.

Ai ka thënë se këngëtarja e hitit “Me tana” ka xhiruar më shumë ditë se Enca./Iconstyle/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!