Elvana Gjata dhe Enca, janë dy këngëtaret që Ermal Mamaqi ka zgjedhur për filmat e tij.

Në filmin “Dy gisht mjaltë”, pjesë e filmit ishte Elvana Gjata, e cila luante rolin e partneres së Ermalit.

Filmi u pëlqye shumë nga publiku, prandaj Ermali vendosi të sjellë edhe një projekt tjetër.

Ai është gati të shfaqë në kinema filmin “I Love Tropoja” dhe aktore kryesore është Enca.

Nuk dihet ende ekzaktësisht roli i saj, megjithatë nuk do të presim edhe shumë gjatë për ta zbuluar.

E nëse jeni bërë kuriozë të dini se kush nga këngëtaret është paguar më shumë nga Ermali, atë e thotë vetë ai.

I ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Ermali ka treguar me lezet se Elvana ka marrë më shumë para.

Ai ka thënë se këngëtarja e hitit “Me tana” ka xhiruar më shumë ditë se Enca./Iconstyle/

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!