Ballina Aktualitet Edhe kush ?? Rreperi Mozzik pas ndarjes nga Loredana konfirmon bashkëpunimin me...

Edhe kush ?? Rreperi Mozzik pas ndarjes nga Loredana konfirmon bashkëpunimin me Taynen

Sipas rreperit pritet nje megahit . Ajo qe na ben me shum kurioz eshte titillu i kenges “Edhe ti ” . A do jet kjo nje balade apo nje diss ? Rreperi Mozzik pasi u perfol shum per kenget e fundit sepse mendoheshin te ishin diss kundrejt ish bashkeshortes se tij ,publikon per fansat ne profilin e tij ne instagram konfirminin per bashkpunimin e tij me te fundit me Rreperen Tayna . Sipas rrepereve pritet te dali nje megahit . Kenga do te titullohet “Edhe ti ” . A do jet kjo nje balade midis te dy rrepereve apo nje diss Kjo mbetet per tu pare .

/Juda.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!