ë rubrikën e të famshmeve shqiptare të veshura më me stil “Iconstyle.al” çdo javë ju jep mundësinë lexuesve të faqes që të zgjedhin të preferuarën e tyre.

Këtë javë përzgjodhëm 5 vajza të famshme, të cilat me zgjedhjet e tyre plot shije janë shndërruar në imazhe referimi përsa i përket stilit të veshjes.

Lexuesit e “iconstyle.al” votuan të preferuarën e tyre mes: Elita Rudit, Tayna-s, Luana Vjollcës, Dua Lipës dhe Bebe Rexhës.

Dhe e zgjedhura për këtë javë është Elita Rudi, e cila ka veshur një palë xhinse dhe një Tshirt të lidhur te beli, që e tregon me shumë stil.

https://www.instagram.com/p/B7tfYyUlzcI/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!